Deze website maakt gebruik van cookies. Door op "Sluit melding" het kruisje hiernaast te klikken gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. Lees hier meer
Assortiment
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Volgeel van kleur, fraai van geur met een intens aroma van bloemen en rijpe fruittonen. De smaak is rond, vol en aromatisch en eindigt evenwichtig met milde zuren in de afdronk.
Portugese droge witte wijn met de geur van bloemen en rijp geel fruit. Lekker sappig en evenwichtig van smaak. Goed te combineren met vis, licht kruidige salades of bijvoorbeeld pasta met kip.
Klassieke witte bourgogne, zonder eikenhoutrijping en met een zachte, volle en frisse smaak. Prima bij diverse visgerechten of lichte vlees- en gevogelteschotels, maar ook als aperitief.
Flesinhoud: 375 ml
Typisch Italiaanse, frisdroge witte wijn. Vol en intens van smaak, met een fruitig aroma. Heerlijk bij zomerse maaltijdsalades en pastagerechten met vis of champignons.
Droge witte wijn uit de Italiaanse regio Molise. Vol en sappig van smaak, met rijpe fruittonen en een frisse afdronk. Heerlijk bij voorgerechten en pasta met vis.
Droge witte wijn uit Frankrijk, met de geur van bloemen en peer. De smaak is opwekkend, vol en zacht. Goed te combineren met gevogelte, zoals parelhoen of Bressekip.
Gastronomische, volle witte wijn met nuances van appel, peer, perzik, citroengras en nootmuskaat. De smaak is rijk, sappig en intens fruitig met milde zuren. Aanhoudende finale met een lichte bite. Ideaal bij vitello tonato, zalm uit de oven of licht gebakken zeebaars.
Verfijnde, droge witte wijn met een uitnodigende geur van appel, peer, perzik en brioche. De smaak is intens sappig met rijpe pitvruchten en verkwikkende zuren. Elegante, kristalzuivere finale met nuances van amandel.
Intense, geurige Grüner Veltliner, met een verfijnde geur van rijpe appel, groene kruiden en witte peper. In de smaak is de wijn sappig en iets romig, met een fraaie lengte.
13,95
Vanaf 12 flessen 12,79 per fles
De Chablis Villages van rijzende ster Sébastien Dampt behoort zonder twijfel tot de mooiste expressies van de streek. Puur chardonnay van overwegend oude stokken en gevinifieerd in roestvrijstalen tanks. Beendroog, stenig en fris.
22,60
Vanaf 12 flessen 20,72 per fles
Siciliaanse, droge witte wijn gemaakt van de catarrattodruif. Lichtgeel van kleur, fruitig van geur met wat peer en groene appel in het aroma. De smaak is fris, evenwichtig en eindigt met een sappige, aromatische afdronk.
7,95
Vanaf 12 flessen 7,29 per fles
Bijzondere, gerijpte witte wijn met een gerijpte geur van gedroogde abrikoos, perzikschil, kamille, brioche en gebrande noten. De smaak is krachtig en complex met Turks fruit, boenwas en een opwekkende frisheid.
Flesinhoud: 620 ml
Vin Jaune, dé specialiteit van de Jura
"Deze 'gele wijnen' komen uitsluitend in de Jurastreek voor. Althans dat zegt men in de Jura..." Lees meer
49,75
Vanaf 12 flessen 45,60 per fles
Fraaie, complexe witte wijn. Volgeel van kleur en intens van geur: rijp tropisch fruit, wat kokos en mild eiken. De volle, krachtige smaak is rond, evenwichtig en aanhoudend in de afdronk.
Heerlijke soepele droge witte Siciliaanse wijn van grecanico en chardonnay. Rijp geel fruit en frisse citrustonen in het aroma. De smaak zet sappig en rond in en eindigt aromatisch met een frisse afdronk.
Houdt u van milde witte wijnen van bijvoorbeeld de chardonnay- of pinot grigiodruif? Probeer dan zeker eens deze verrassende Vermentino uit Zuid-Frankrijk! De vermentinodruif maalt een sterke opmars, en terecht!
8,60
Vanaf 12 flessen 7,88 per fles
Voordelen eigen account